2pc SWF 356 Torkarblad fram 600 / 550

I lager.

368 kr

Antal i lager: 1
Artikelnummer: 119356

SWF ORIGINAL VISIOFLEX SET

Position: Fram, Torkarbladsutförande: Flatblade-torkarblad, Längd 1: 600 mm, Längd 2: 550 mm, L 1/L2: 24/22 tum, med spoiler

Product may differ from images

Oe nr: 

BOSCH3397008571
BOSCH3397008568
BOSCH3397008567
BOSCH3 397 118 966
BOSCHA966S
BOSCH3 397 008 573
BOSCHA 966 S
BOSCH3 397 008 571
BOSCH966S
BOSCH3 397 008 568
BOSCH3397118966
BOSCH3397008573
CHAMPIONDXL60DXL55
CHAMPIONDXL60+DXL55
CHAMPIONDXL60
CHAMPIONKF60A
DENSODF021
DENSODF-021
SWF119356
VALEO574349
VOLVO274481
VOLVO6766480
VOLVO31333413
VOLVO31301437
VOLVO31283773
VOLVO30784428
VOLVO30655217
VOLVO30655210
VOLVO ASIA31333413
VOLVO ASIA30784428